Uczestnicy programu

Yamaha: Aktualności

17
11/2010

Motocyklem po bezdrożach

kategorie: BEZPIECZEŃSTWO

Jak bezpiecznie i atrakcyjnie spędzić czas na motocyklu w dalekiej podróży, zastanawiali się uczestnicy wyprawy ORLEN Australia Tour. Pod bacznym okiem Jacka Czachora z ORLEN Team, Przemek Saleta, Adama Badziak i Jarek Stec, zrealizowali materiał filmowo szkoleniowy z wyprawy. Zdaniem uczestników jego emisja pomoże motocyklistom w planowaniu bezpiecznych podróży i turystyki na dwóch kółkach.

czytaj więcej czytaj więcej

17
11/2010

Żyj bez korków

kategorie: ZRÓWNOWAŻONY TRANSPORT

Rok i osiem miesięcy w ciąg życia zawodowego, ponad 415 godzin rocznie, prawie 35 miesięcznie i ponad 8 tygodniowo – tyle czasu mieszkańcy Warszawy stoją w korkach. Badania przeprowadzone na kierowcach podróżujących po stolicy wykazały, że Warszawiacy muszą poświęcić na dojazd do pracy codziennie średnio 52 minuty. Czy warto tracić życie w korkach?

czytaj więcej czytaj więcej

17
11/2010

Certyfikat ISO14001 dla Yamaha Motor Racing na torze Misano World Circuit

kategorie: EKOLOGIA

W alei serwisowej na torze w Misano Yamaha Motor Racing otrzymała od piemonckiej agencji CerTo prestiżowy certyfikat Systemu Zarządzania Środowiskiem. Jest to niezwykle istotne wydarzenie w perspektywie podjętych przez Yamaha Motor Racing działań dążących do zgodności z normą ISO 14001.

czytaj więcej czytaj więcej