Uczestnicy programu

Toyota Motor Poland
ul. Konstruktorska 5
02-673 Warszawa

tel. 0-prefix-22-449-05-00
fax 0-prefix-22-449-05-05

http://www.toyota.pl
http://www.lexus-polska.pl

Oficjalny dystrybutor samochodów osobowych, terenowych oraz dostawczych japońskiej marki Toyota. Na polskim rynku istnieje od 1999 roku. Od 2002 roku ma tu również dwa zakłady produkcyjne: fabrykę skrzyń biegów i silników benzynowych w Wałbrzychu oraz fabrykę silników diesla w Jelczu-Laskowicach k/Wrocławia.

Aktualności

17
11/2010

TMC i Mazda zawierają umowę licencyjną na technologię napędu hybrydowego

kategorie: INNOWACJE

Toyota Motor Corporation (TMC) i Mazda Motor Corporation (Mazda) zawarły umowę w sprawie licencji na technologię napędu hybrydowego używanego w samochodach Toyota Prius.

czytaj więcej czytaj więcej

17
11/2010

Toyota Eco-Challenge 2010. Druga edycja eko rajdu dla polskich gwiazd

kategorie: EKOLOGIA

Już po raz drugi polskie gwiazdy sceny i ekranu zmierzyły się za kierownicami najnowszej generacji hybrydowych Priusów o miano najbardziej ekonomicznego kierowcy w „Toyota Eco-Challenge”.

czytaj więcej czytaj więcej

17
11/2010

Konferencja „Szkoły dla Zrównoważonego Rozwoju” odbędzie się w Polsce 7 września we Wrocławiu.

kategorie: EKOLOGIA

Fundacja Partnerstwo dla Środowiska ogłosiła szczegóły dotyczące ósmej Konferencji Szkół dla Zrównoważonego Rozwoju, która odbędzie się 7 września we Wrocławiu. W konferencji udział weźmie ponad stu nauczycieli, goście z kraju i zagranicy, jak również przedstawiciele Ministerstwa Środowiska, Ministerstwa Edukacji, Toyoty, Cadbury i miejscowych organizacji pozarządowych. Wydarzenie da uczestnikom możliwość wymiany doświadczeń i podzielenia się wiedzą na temat środowiska naturalnego.

czytaj więcej czytaj więcej