Uczestnicy programu

30
01/2013

BRZ w Polsce

kategorie: BEZPIECZEŃSTWO

Subaru Import Polska ma przyjemność poinformować, że dzięki pozytywnemu przebiegowi rozmów z Fuji Heavy Industries (producent samochodów Subaru) w bieżącym roku otrzyma kontyngent Subaru BRZ. Tym sposobem także „wersja oryginalna” tego wielokrotnie na świecie nagradzanego samochodu stanie się dostępna dla polskich klientów.

Parametry i charakter samego samochodu, zapewniające wysoki poziom bezpieczeństwa z jednej, a maksymalną przyjemność z jazdy z drugiej strony znajdują także pełne odzwierciedlenia i podkreślenie w realizowanej w naszym kraju polityce sprzedaży.

I tak polska wersja Subaru BRZ będzie, podobnie jak wszystkie inne modele Subaru na naszym rynku, standardowo wyposażona w Inteligentny System Ratunkowy (w/g UE systemy takie powinny zmniejszyć ilość ofiar ruchu drogowego o ok. 10%).
Specjalnie dla BRZ Szkoła Jazdy Subaru opracowała program szkoleń dla aut tylnonapędowych. Podobnie jak w przypadku modelu STI szkolenie w SJS zawarte jest w cenie samochodu. Oczywiście z profesjonalnych szkoleń w SJSie mogą skorzystać także nabywcy m.in. Toyoty GT86 (odpłatnie).

W Polsce oferowane są dwie wersje BRZ różniące się  zarówno technicznie, jak i wyposażeniowo. Cennik Subaru BRZ rozpoczyna się od 28 500 € brutto za wersję Active z manualną skrzynią biegów.
Pierwsze samochody będą dostarczone klientom w kwietniu bieżącego roku.
Dalsze informacje, w tym arkusz specyfikacji oraz broszura prasowa, znajdują się na witrynie internetowej http://brz.subaru.pl .

     

Pełna lista aktualności Pełna lista aktualności