Uczestnicy programu

Skoda Auto Polska SA
ul. Warszawska 349
61-060 Poznań

Oficjalny przedstawiciel i importer samochodów czeskiej marki Škoda. Na polskim rynku istnieje od 1994 roku. W ofercie firmy znajdują się samochody osobowe i użytkowe.

Aktualności

03
07/2013

Gdy zderzenie jest nieuniknione…

kategorie: BEZPIECZEŃSTWO

Wśród wielu kierowców można spotkać się z opinią, że w przypadku sytuacji awaryjnej – uderzenia w potencjalną przeszkodę (drzewo czy inny samochód), należy uderzyć bokiem auta. Nic bardziej mylnego!

czytaj więcej czytaj więcej

09
06/2013

Czy wiesz jak zamontować fotelik dla Twojego dziecka?

kategorie: BEZPIECZEŃSTWO

Radosław Jaskulski, instruktor Szkoły Auto ŠKODA mówi: „Poświęcamy czas i energię, by naszym pociechom zapewnić bezpieczeństwo. Często jednak bagatelizujemy zagrożenia, które mogą mieć miejsce podczas jazdy samochodem. Przewozimy dzieci bez zapiętych pasów, w fotelikach niedopasowanych do ich wzrostu i ciężaru. Wychodzimy z założenia, że sama konstrukcja auta gwarantuje bezpieczeństwo. Nic bardziej mylnego”.

czytaj więcej czytaj więcej

11
05/2013

ŠKODY ulubionymi samochodami Brytyjczyków

kategorie: INNE

Według ostatnich badań, wśród sześciu ulubionych samochodów dla kierowców z Wielkiej Brytanii, aż trzy pochodzą od czeskiego producenta!

czytaj więcej czytaj więcej

11
05/2013

Co zrobić po dachowaniu auta?

kategorie: BEZPIECZEŃSTWO

W ramach kolejnego materiału z cyklu Piątek ze Szkołą Auto, instruktorzy doradzają, jak zachować się podczas dachowania samochodu.

czytaj więcej czytaj więcej