Uczestnicy programu

Skoda Auto Polska SA
ul. Warszawska 349
61-060 Poznań

Oficjalny przedstawiciel i importer samochodów czeskiej marki Škoda. Na polskim rynku istnieje od 1994 roku. W ofercie firmy znajdują się samochody osobowe i użytkowe.

Aktualności

20
01/2014

Bezpieczeństwo pieszego na drodze

kategorie: BEZPIECZEŃSTWO

Według statystyk, w 2012 roku doszło do 10 309 wypadków z udziałem pieszych, w wypadkach tych zginęło 1 167 osób, a rannych zostało 9 945 osób. Wypadki z udziałem pieszych stanowią prawie 33% wszystkich wypadków na polskich drogach.

czytaj więcej czytaj więcej

20
12/2013

Akcesoria zimowe. Bądź przygotowany na nieoczekiwane!

kategorie: BEZPIECZEŃSTWO

Zwykły wyjazd do niedalekich miejscowości może w wyniku zmiany warunków atmosferycznych zmienić się w wielogodzinną szkołę przetrwania. Szczególnie zimą, gdy dopadnie nas śnieżyca lub utkniemy zablokowani na oblodzonej drodze. Warto więc się przygotować i doposażyć samochód na różne ewentualności, szczególnie w okresie jesienno-zimowym.

czytaj więcej czytaj więcej

20
12/2013

Zimowa Szkoła Bezpieczeństwa: opony zimowe

kategorie: BEZPIECZEŃSTWO

Jazda w zimowych warunkach wymaga od kierowcy większych umiejętności, a także odpowiedniego wyposażenia samochodu w opony, które zapewnią maksymalną możliwą przyczepność. Od kilku lat toczy się dyskusja, czy warto używać opon zimowych, czy faktycznie wpływają one na poprawę bezpieczeństwa? Poniżej kilka informacji ułatwiających podjęcie decyzji o ich zakupie.

czytaj więcej czytaj więcej

20
12/2013

Rapid i Octavia teraz także w ekologicznej wersji GreenLine!

kategorie: EKOLOGIA

Do linii przyjaznych środowisku modeli ŠKODY GreenLine dołączyły dwa nowe modele: Rapid i Octavia.

czytaj więcej czytaj więcej