Uczestnicy programu

MMC Car Poland Sp. z o.o.
Biuro Obsługi Klienta
ul. 17 Stycznia 45A
02-146 Warszawa

Infolinia tel.: +48 22 46 31 940

http://www.mitsubishi.pl

Wyłączny dystrybutor japońskich samochodów marki Mitsubishi na terenie naszego kraju. W Polsce istnieje od 1995 roku. W ofercie firmy znajdują się auta osobowe, sportowe, terenowe i użytkowe.

Aktualności

11
03/2013

Mitsubishi Pajero gwiazdą konkursu o tytuł samochodu roku 2012 internetowego magazynu OZROAMER

kategorie: BEZPIECZEŃSTWO

Mitsubishi Pajero - legendarny samochód terenowy zdobył w swojej kategorii tytuł Samochodu Roku 2012 znanego australijskiego magazynu internetowego OzRoamer.

czytaj więcej czytaj więcej

11
03/2013

Mitsubishi Outlander najlepszym autem rodzinnym 2012 roku!

kategorie: EKOLOGIA, BEZPIECZEŃSTWO

Mitsubishi Outlander – produkowany w Japonii, innowacyjny SUV spod znaku Trzech Diamentów, odniósł zwycięstwo w kategorii Samochód Rodzinny w plebiscycie na Najlepszy Kobiecy Samochód 2012 Roku organizowanym przez Twój Styl - prestiżowy miesięcznik dla kobiet.

czytaj więcej czytaj więcej

30
01/2013

Rozwój działalności sprzedażowej Mitsubishi Motors w Rosji - nowa inwestycja Mitsubishi Motors w rosyjską firmę dystrybucyjną

kategorie: GOSPODARKA

Firmy Mitsubishi Corporation (MC), Mitsubishi Motors Corporation (MMC) oraz Rolf Group ogłosiły, iż doszły do porozumienia w sprawie reorganizacji struktury kapitałowej firmy Rolf Import, dystrybutora samochodów, części i akcesoriów MMC w Rosji, poprzez włączenie w strukturę inwestycji MMC.

czytaj więcej czytaj więcej

30
01/2013

Mitsubishi i-MiEV – sukcesy rynkowe i sportowe oraz krok w przyszłość

kategorie: EKOLOGIA

Drugie z rzędu zwycięstwo Mitsubishi i-MiEV w organizowanym przez FIA pucharze „Alternative Energies Cup – kat. IIIA” to kolejne ważne wydarzenie w karierze tego modelu, która rozpoczęła się w Europie zaledwie dwa lata temu. Nadszedł więc czas na dokonanie podsumowania osiągnięć Mitsubishi i-MiEV.

czytaj więcej czytaj więcej