Uczestnicy programu

MMC Car Poland Sp. z o.o.
Biuro Obsługi Klienta
ul. 17 Stycznia 45A
02-146 Warszawa

Infolinia tel.: +48 22 46 31 940

http://www.mitsubishi.pl

Wyłączny dystrybutor japońskich samochodów marki Mitsubishi na terenie naszego kraju. W Polsce istnieje od 1995 roku. W ofercie firmy znajdują się auta osobowe, sportowe, terenowe i użytkowe.

Aktualności

25
11/2010

Nowa, amerykańska odmiana modelu i-MiEV, Outlander Sport Crossover w wersji na rok 2011 oraz umowa o współpracy z firmami Best Buy i Eaton przy przygotowaniu zaplecza dla pojazdów elektrycznych to nowości tegorocznego salonu w Los Angeles

Tokio, 18.11.2010 – Północnoamerykański przedstawiciel koncernu Mitsubishi Motors Corporation (MMC), firma North American Mitsubishi Motors North America, Inc. (MMNA) rozpoczyna międzynarodowy sezon wystawienniczy od bardzo mocnego akcentu. MMNA ogłasza wprowadzenie zupełnie nowej, ultra-ekologicznej wersji i-MiEV, prezentuje nowy model Outlander Sport Crossover (w Europie znany jako ASX) w wersji na rok 2011 oraz potwierdza zawarcie umowy o współpracę z firmami Best Buy i Eaton (obie znalazły się na liście magazynu Fortune, skupiającej 500 największych amerykańskich firm). Celem kooperacji ma być stworzenie rozwiązań i infrastruktury ułatwiającej codzienne użytkowanie pojazdów elektrycznych.

czytaj więcej czytaj więcej

25
11/2010

Mitsubishi Motors Corporation podpisuje z rządem Singapuru umowę o współpracy dotyczącą promowania samochodów z napędem elektrycznym

Firma Mitsubishi Motors Corporation (MMC) wraz ze swoim przedstawicielem w Singapurze, Cycle & Carriage Automotive PTE Limited (CCA), poinformowała o podpisaniu umowy o współpracy z rządem Singapuru dotyczącej popularyzacji samochodów z napędem elektrycznym.

czytaj więcej czytaj więcej

25
11/2010

5000 samochodów i-MiEV wyprodukowanych przez Mitsubishi Motors Corporation

Tokio, 24 listopada 2010 - Mitsubishi Motors Corporation (MMC) informuje o wyprodukowaniu 5000 sztuk (*1) modelu i-MiEV, swojego samochodu elektrycznego nowej generacji, wytwarzanego w zakładach Mizushima, z których pięciotysięczny samochód zjechał z taśmy produkcyjnej 23 listopada 2010 roku.

czytaj więcej czytaj więcej

17
11/2010

Użytkownicy pojazdów elektrycznych wykazują większe zaufanie do nowej technologii i cieszą się z niższych kosztów „paliwa”

Niedawno opublikowano drugi, najnowszy raport dotyczący przeprowadzanego na terenie Wielkiej Brytanii testu pojazdów elektrycznych i niskoemisyjnych. Konsorcjum CABLED z siedzibą w West Midlands podaje dane za sześć z dwunastu zaplanowanych miesięcy testu, któremu poddane zostaje m.in. 25 egzemplarzy Mitsubishi i-MiEV (ang. Mitsubishi innovative Electric Vehicles).

czytaj więcej czytaj więcej