Uczestnicy programu

MMC Car Poland Sp. z o.o.
Biuro Obsługi Klienta
ul. 17 Stycznia 45A
02-146 Warszawa

Infolinia tel.: +48 22 46 31 940

http://www.mitsubishi.pl

Wyłączny dystrybutor japońskich samochodów marki Mitsubishi na terenie naszego kraju. W Polsce istnieje od 1995 roku. W ofercie firmy znajdują się auta osobowe, sportowe, terenowe i użytkowe.

Aktualności

09
12/2010

Nagroda Top Player 2010 za pierwszy w pełni ekologiczny kontrakt flotowy

kategorie: EKOLOGIA

Polski oddział firmy Mitsubishi Motors otrzymał ważną nagrodę Top Player 2010 w kategorii „Społecznie odpowiedzialni” za wprowadzenie do sprzedaży pierwszego na świecie seryjnie produkowanego samochodu z napędem elektrycznym, jaki jest Mitsubishi i-MIEV.

czytaj więcej czytaj więcej

08
12/2010

Mitsubishi L200 do walki z powodziami

Najpopularniejszy pikap w Polsce będzie ważnym narzędziem walki z powodziami w Polsce. W siedzibie Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Warszawie odbyło się uroczyste przekazanie kluczyków do 24 sztuk Mitsubishi L200. Auta posłużą do działań prewencyjnych i ruszą także do akcji, kiedy żywioł wymknie się spod kontroli.

czytaj więcej czytaj więcej

25
11/2010

Współpraca firm posiadających certyfikat „Eco First”! Firmy Bic Camera i Mitsubishi Motors podpisują umowę w celu popularyzacji modelu i-MiEV

Firmy Bic Camera Inc. (Bic Camera) i Mitsubishi Motors Corporation (MMC) podpisały umowę, której celem jest popularyzacja pojazdów elektrycznych (electric vehicles – EV). Jest to pierwsze „Porozumienie Ramowe w zakresie Popularyzacji EV” podpisane pomiędzy firmą elektroniczną i koncernem samochodowym.

czytaj więcej czytaj więcej

25
11/2010

Północnoamerykańska wersja Mitsubishi i-MiEV debiutuje podczas Los Angeles Auto Show

Firma Mitsubishi Motors Corporation (MMC) zorganizuje światową premierę północnoamerykańskiej wersji elektrycznego pojazdu następnej generacji i-MiEV podczas targów LOS ANGELES AUTO SHOW (LAAS), które rozpoczną w centrum wystawienniczym Los Angeles Convention Center od środy 17 listopada i potrwają do niedzieli 28 listopada. Dodatkowo, Mitsubishi zaprezentuje kompaktowy model typu CUV o nazwie Outlander Sport (RVR w Japonii, ASX w Europie) – który wejdzie do sprzedaży na rynku w Ameryce Północnej pod koniec roku – oraz inne samochody przeznaczone na rynek północnoamerykański.

czytaj więcej czytaj więcej