Uczestnicy programu

MMC Car Poland Sp. z o.o.
Biuro Obsługi Klienta
ul. 17 Stycznia 45A
02-146 Warszawa

Infolinia tel.: +48 22 46 31 940

http://www.mitsubishi.pl

Wyłączny dystrybutor japońskich samochodów marki Mitsubishi na terenie naszego kraju. W Polsce istnieje od 1995 roku. W ofercie firmy znajdują się auta osobowe, sportowe, terenowe i użytkowe.

Aktualności

03
03/2011

Cztery gwiazdki w teście Euro NCAP 2011 dla Mitsubishi. i-MiEV - pierwszy przebadany pojazd elektryczny. Bezpieczeństwo ponad wszystko.

kategorie: BEZPIECZEŃSTWO, EKOLOGIA

Debiutując na rynku japońskim w lipcu 2009 roku Mitsubishi i-MiEV stał się pierwszym seryjnie produkowanym pojazdem elektrycznym w ofercie jednego z głównych producentów dostępnym na światowych rynkach. Dziś model ten jest również pierwszym elektrycznym pojazdem poddanym nowym testom zderzeniowym Euro NCAP – kolejny przełom nagrodzony czterema gwiazdkami.

czytaj więcej czytaj więcej

03
03/2011

Pierwsze Mitsubishi i-MIEV już w Polsce! Elektryczne samochody Mitsubishi zielonym prezentem Fortum dla Wrocławia i Częstochowy

kategorie: EKOLOGIA, ZRÓWNOWAŻONY TRANSPORT

Wrocław to pierwsze miasto w Polsce, w którym służby miejskie będą korzystały z elektrycznego samochodu Mitsubishi i-MiEV charakteryzującego się zerową emisją CO₂. Ultranowoczesny, ekologiczny samochód to prezent dla miasta od  Fortum Power and Heat Polska.

czytaj więcej czytaj więcej

02
02/2011

Mitsubishi - nowy program na rzecz ochrony środowiska naturalnego

kategorie: EKOLOGIA

Firma Mitsubishi Motors Corporation (MMC) ogłosiła stworzenie średnioterminowego programu na rzecz ochrony środowiska naturalnego „Mitsubishi Motors Environment Initiative Program 2015”, który dotyczył będzie ekologicznych działań koncernu. Jest on kontynuacją programu „Environment Initiative Program 2010” i w latach podatkowych 2011-2015 będzie stanowił wytyczne dla działań całej firmy. Program ten jest nie tylko planem działania służącym realizacji programu ochrony środowiska „Mitsubishi Motors Group Environmental Vision 2020”, ale również jednym z kluczowych elementów nowego średnioterminowego planu biznesowego o nazwie „Jump 2013”, którego rozpoczęcie właśnie ogłoszono. Wdrażanie tego programu będzie w firmie MMC traktowane priorytetowo.

czytaj więcej czytaj więcej

19
01/2011

Mitsubishi i-MIEV w teście zderzeniowym ADAC

kategorie: EKOLOGIA, BEZPIECZEŃSTWO

Inżynierowie z niemieckiego automobilklubu ADAC przeprowadzili testy zderzeniowe elektrycznego Mitsubishi i-MIEV.  Rezultaty okazały się bardzo korzystne dla tego pierwszego na świecie serynie produkowanego auta z napędem elektrycznym i pokazały, że nowoczesny elektryczny samochód nie ustępuje pod względem bezpieczeństwa autom wyposażonym w silnik spalinowy. 

czytaj więcej czytaj więcej