Uczestnicy programu

MMC Car Poland Sp. z o.o.
Biuro Obsługi Klienta
ul. 17 Stycznia 45A
02-146 Warszawa

Infolinia tel.: +48 22 46 31 940

http://www.mitsubishi.pl

Wyłączny dystrybutor japońskich samochodów marki Mitsubishi na terenie naszego kraju. W Polsce istnieje od 1995 roku. W ofercie firmy znajdują się auta osobowe, sportowe, terenowe i użytkowe.

Aktualności

19
10/2013

Flota 40-tu Mitsubishi i-MiEV dla Eneco Group i umocnienie strategicznego partnerstwa pomiędzy Mitsubishi Corporation oraz Eneco Group w Holandii

kategorie: EKOLOGIA, ZRÓWNOWAŻONY TRANSPORT, GOSPODARKA

Podczas obchodów holenderskiego Dnia Zrównoważonego Rozwoju, firma Eneco* otrzymała kluczyki do 40 egzemplarzy elektrycznego modelu Mitsubishi i-MiEV, którego dostawa jest częścią strategicznego partnerstwa pomiędzy Mitsubishi Corporation** a Eneco. Rozpoczęta na początku 2013 roku współpraca ma polegać na wspólnej budowie przybrzeżnych farm wiatrowych, z których pierwsza, o nazwie Eneco Luchterduinen, powstawać będzie już w najbliższym czasie. Eneco wypożyczy część zakupionych Mitsubishi i-MiEV swoim partnerom zaangażowanym w zrównoważony rozwój – organizacjom charytatywnym, stowarzyszeniom oraz firmom prywatnym.

czytaj więcej czytaj więcej

19
10/2013

Wyniki badań zadowolenia klientów ADAC 2013 w Niemczech. Mitsubishi Motors na podium.

kategorie: BEZPIECZEŃSTWO, EKOLOGIA

Po czterdziestu latach obecności w Europie, Mitsubishi Motors utrzymuje pozycję marki kojarzonej przez europejskich klientów z wysoką jakością, której źródło tkwi w japońskich metodach konstruowania i produkowania samochodów, przekładających się na niezawodność cenioną na całym kontynencie.

czytaj więcej czytaj więcej

11
08/2013

Mitsubishi Motors rozwija produkcję w Brazylii

kategorie: GOSPODARKA

Strategia ekspansji na rynki wschodzące prowadzi na czwarty co do wielkości rynek motoryzacyjny świata.

czytaj więcej czytaj więcej

21
03/2013

Firmy Mitsubishi Motors i Nissan prezentują sylwetki wspólnie opracowanych samochodów segmentu mini przeznaczonych na japoński rynek

kategorie: EKOLOGIA, GOSPODARKA, BEZPIECZEŃSTWO

Firmy Mitsubishi Motors Corporation i Nissan Motor Co., Ltd. ogłosiły nazwy i zaprezentowały sylwetki nowych, wspólnie opracowanych samochodów segmentu mini przeznaczonych wyłącznie na rynek japoński. Sprzedaż nowych modeli o nazwie Mitsubishi eK Wagon i eK Custom oraz Nissan DAYZ i DAYZ Highway STAR, rozpocznie się w czerwcu 2013 roku.

czytaj więcej czytaj więcej