Uczestnicy programu

MMC Car Poland Sp. z o.o.
Biuro Obsługi Klienta
ul. 17 Stycznia 45A
02-146 Warszawa

Infolinia tel.: +48 22 46 31 940

http://www.mitsubishi.pl

Wyłączny dystrybutor japońskich samochodów marki Mitsubishi na terenie naszego kraju. W Polsce istnieje od 1995 roku. W ofercie firmy znajdują się auta osobowe, sportowe, terenowe i użytkowe.

Aktualności

11
04/2011

Mitsubishi Motors opracowuje nowy materiał pokrycia wewnętrznych powierzchni kabiny pasażerskiej będący połączeniem włókien politereftalanu etylenu (PET) i bawełny

kategorie: EKOLOGIA

Ograniczenie emisji CO2 w pełnym cyklu życia; komercjalizacja planowana latem tego roku

Firma Mitsubishi Motors Corporation (MMC) opracowała nowy materiał pokrycia wewnętrznych powierzchni kabiny pasażerskiej, łączący politereftalan etylenu (PET) oraz włókna bawełny. Materiał będzie nowym dodatkiem do linii „zielonych plastików” (Green Plastic), czyli technologii oryginalnych materiałów koncernu MMC pochodzenia roślinnego. Produkt w pierwszej kolejności posłuży do pokrycia siedzeń pojazdów, a rozpoczęcie produkcji masowej zaplanowano latem tego roku.

czytaj więcej czytaj więcej

21
03/2011

Ponad 500 sztuk modelu Mitsubishi i-MiEV do dyspozycji estońskiego rządu

kategorie: EKOLOGIA

Pierwsza dostawa pojazdów elektrycznych w ramach Programu Inwestycji Ekologicznych (Green Investment Scheme, GIS.

Model i-MiEV firmy Mitsubishi Motors Corporation (MMC) został wybrany przez rząd estoński, jako promowany pojazd elektryczny. Firma MMC ma dostarczyć 507 sztuk Mitsubishii-MiEV, co stanowi największe zamówienie na ten model od chwili jego debiutu na rynku. Jest to również pierwsza dostawa odbywająca się w ramach Programu Inwestycji Ekologicznych (GIS)*1.

czytaj więcej czytaj więcej

03
03/2011

e-kompaktowe Mitsubishi Concept-Global Small

kategorie: EKOLOGIA

Po debiucie pojazdów opartych na platformie Project Global w segmentach C i D*, firma Mitsubishi Motors Corporation (MMC) rozszerza zasięg swoich globalnych produktów planując wprowadzenie pojazdu Global Small w segmencie B. Będzie to konstrukcja najnowszej generacji o niezwykłych możliwościach adaptacyjnych, która w założeniach konstruktorskich ma spełniać oczekiwania klientów z segmentu małych samochodów na WSZYSTKICH światowych rynkach.

czytaj więcej czytaj więcej

03
03/2011

5-gwiazdkowy wynik dla Mitsubishi ASX @ Euro NCAP

kategorie: BEZPIECZEŃSTWO

Niespełna rok po swoim udanym debiucie, kompaktowy crossover Mitsubishi ASX potwierdza swą najwyższą inżynieryjną jakość na testach zderzeniowych organizowanych przez Euro NCAP. 5-gwiazdkowy wynik dopełni listę zalet modelu ASX. Testy przeprowadzano zgodnie z nowymi, zaostrzonymi standardami.

czytaj więcej czytaj więcej