Uczestnicy programu

MMC Car Poland Sp. z o.o.
Biuro Obsługi Klienta
ul. 17 Stycznia 45A
02-146 Warszawa

Infolinia tel.: +48 22 46 31 940

http://www.mitsubishi.pl

Wyłączny dystrybutor japońskich samochodów marki Mitsubishi na terenie naszego kraju. W Polsce istnieje od 1995 roku. W ofercie firmy znajdują się auta osobowe, sportowe, terenowe i użytkowe.

Aktualności

19
08/2011

Mitsubishi Motors (Tajlandia) podpisuje umowę o wspólnym testowaniu i popularyzowaniu samochodów elektrycznych z dwoma firmami dystrybuującymi energię elektryczną

kategorie: EKOLOGIA, GOSPODARKA

Tajlandzki oddział firmy Mitsubishi Motors Corporation (MMC), Mitsubishi Motors (Thailand) Co., Ltd. (MMTh) informuje o podpisaniu porozumienia z Metropolitan Electricity Authority (MEA) i PEA ENCOM International Co., Ltd. (PEA ENCOM) o wspólnym testowaniu samochodów elektrycznych nowej generacji Mitsubishi i-MiEV.

czytaj więcej czytaj więcej

24
05/2011

Początek ery mobilności elektrycznej

kategorie: EKOLOGIA

Pierwszy na  świecie seryjnie produkowany samochód elektryczny – Mitsubishi i-MiEV został dzisiaj oficjalnie zaprezentowany polskim mediom, przedstawicielom rządu i władz miasta Warszawa oraz potencjalnym klientom. Jednocześnie firma e+ przedstawiła kompleksową ofertę związaną z zakupem, wynajmem i eksploatacją Mitsubishi i-MiEV. Spółka e+ uruchomiła też w największych galeriach handlowych Warszawy punkty ładowania samochodów elektrycznych.

czytaj więcej czytaj więcej

26
04/2011

Elektryczne Mitsubishi we flocie Banku Ochrony Środowiska

kategorie: EKOLOGIA, BEZPIECZEŃSTWO

  • Pierwsze samochody elektryczne Mitsubishi w stolicy
  • 30 marca w Warszawie odbyła się uroczystość przekazania kluczyków do 2 elektrycznych samochodów Mitsubishi i-MiEV, które zasilą Flotę Banku Ochrony Środowiska. Najbardziej zielony bank w Polsce udowadnia tym samym, że warto stawiać na ekologię.
  • BOŚ Bank jest już trzecim klientem, który zakupił w Polsce Mitsubishi i-MiEV. W naszym kraju sprzedano dotąd 29 takich samochodów a do klientów trafiło już 7 z nich: 4 auta zakupiła energetyczna firma Fortum, która 2 elektryczne samochody podarowała Straży Miejskiej we Wrocławiu i Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Częstochowie a jeden Mitsubishi i-MiEV jest wykorzystywany przez Biuro Rozwoju Krakowa. Pozostałe 22 pojazdy zostaną niebawem przekazane dwóm przedsiębiorstwom z sektora energetycznego.

czytaj więcej czytaj więcej

26
04/2011

Mitsubishi i-MiEV - pierwszy elektryczny samochód w Krakowie

kategorie: EKOLOGIA

Kraków to kolejne miasto w Polsce, na którego ulicach pojawi się pierwszy w pełni elektryczny samochód Mitsubishi i-MiEV. Na zakup ultranowoczesnego, ekologicznego pojazdu zdecydowało się Biuro Rozwoju Krakowa S.A.

czytaj więcej czytaj więcej