Uczestnicy programu

MMC Car Poland Sp. z o.o.
Biuro Obsługi Klienta
ul. 17 Stycznia 45A
02-146 Warszawa

Infolinia tel.: +48 22 46 31 940

http://www.mitsubishi.pl

Wyłączny dystrybutor japońskich samochodów marki Mitsubishi na terenie naszego kraju. W Polsce istnieje od 1995 roku. W ofercie firmy znajdują się auta osobowe, sportowe, terenowe i użytkowe.

Aktualności

03
05/2012

Mitsubishi Motors wprowadza na rynek 1500-watowy adapter MiEV POWER BOX dla samochodów elektrycznych

kategorie: EKOLOGIA

Firma Mitsubishi Motors Corporation (MMC) podała do publicznej wiadomości, iż 27 kwietnia do sprzedaży trafi nowy, pojemny adapter MiEV power BOX dla pojazdów elektrycznych. To epokowy wynalazek i pierwszy na świecie adapter, który pozwoli na wykorzystanie w gospodarstwach domowych energii elektrycznej, zgromadzonej w akumulatorach samochodów elektrycznych. Produkowany przez jedną ze spółek Mitsubishi Group, adapter MiEV power BOX dostępny będzie na razie wyłącznie w Japonii na liście oryginalnych akcesoriów modeli elektrycznych modeli i-MiEV *1oraz MINICAB-MiEV w rekomendowanej przez producenta cenie 149 800 jenów brutto (około 5700 zł).

czytaj więcej czytaj więcej

03
05/2012

Mitsubishi Motors Corporation rozpoczyna sprzedaż modelu Mirage w Tajlandii

kategorie: GOSPODARKA, BEZPIECZEŃSTWO, EKOLOGIA

Realizacja strategii JUMP 2013 skupiającej się na rynkach wschodzących - Bangkok, 20 marca 2012 r. - Firma Mitsubishi Motors Corporation (MMC) ogłosiła, że 28 marca rozpocznie w Tajlandii sprzedaż nowego, kompaktowego samochodu o nazwie Mirage, przeznaczonego do sprzedaży na wszystkich światowych rynkach.

czytaj więcej czytaj więcej

11
04/2012

Mitsubishi i-MiEV wybrany najbardziej oszczędnym, małym pojazdem na rynku kanadyjskim

kategorie: EKOLOGIA

Elektryczny, bezemisyjny pojazd firmy Mitsubishi Motors Corporation (MMC) – model i-MiEV – został po raz kolejny doceniony za granicą za swój unikalny, oszczędny układ napędowy. Kanadyjskie Ministerstwo Zasobów Naturalnych (NRCan) wybrało Mitsubishi i-MiEV jako najbardziej wydajny energetycznie pojazd w klasie małych samochodów. W porównaniu z innymi modelami w stawce i-MiEV okazał się najoszczędniejszy.

czytaj więcej czytaj więcej

11
04/2012

Auto Krak - nowy salon i serwis Mitsubishi w Krakowie

kategorie: GOSPODARKA

W Krakowie otwarto nowy salon i serwis Mitsubishi Motors o nazwie Auto Krak. Nowoczesny i przestronny obiekt zlokalizowano przy głównej arterii komunikacyjnej Krakowa, zaledwie 7 km od centrum.

czytaj więcej czytaj więcej