Uczestnicy programu

MMC Car Poland Sp. z o.o.
Biuro Obsługi Klienta
ul. 17 Stycznia 45A
02-146 Warszawa

Infolinia tel.: +48 22 46 31 940

http://www.mitsubishi.pl

Wyłączny dystrybutor japońskich samochodów marki Mitsubishi na terenie naszego kraju. W Polsce istnieje od 1995 roku. W ofercie firmy znajdują się auta osobowe, sportowe, terenowe i użytkowe.

Aktualności

30
01/2013

Nowe Mitsubishi Outlander Phev - pierwszy na świecie elektryczny, hybrydowy suv z napędem na cztery koła debiutuje w japońskich salonach

kategorie: EKOLOGIA

Firma Mitsubishi Motors Corporation (MMC) poinformowała, że 24 stycznia 2013 roku w salonach dilerskich w Japonii zadebiutuje nowe Mitsubishi Outlander PHEV z elektrycznym napędem hybrydowym typu plug-in, powstałym w oparciu o rozwiązania stosowane w elektrycznych modelach firmy MMC.

czytaj więcej czytaj więcej

30
01/2013

Mitsubishi Motors nadaje nową nazwę modelowi Global Small w Europie

kategorie: EKOLOGIA

W związku z niespodziewanymi kwestiami prawnymi, związanymi z prawami handlowymi do znaku “Mirage” w Europie, firma Mitsubishi Motors Corporation (MMC) zdecydowała o nadaniu nowej nazwy na Starym Kontynencie modelowi Global Small - swojemu całkowicie nowemu pojazdowi z segmentu B. Dlatego od dziś, na terenie Europy, włączając Rosję i Ukrainę (z możliwymi wyjątkami) samochód ten będzie nazywany Mitsubishi Space Star. Stanowi to nawiązanie do nazwy znanego, popularnego i przyjaznego dla użytkowników modelu Mitsubishi, który ceniony był przez klientów za przestronne wnętrze, oszczędność i funkcjonalność.

czytaj więcej czytaj więcej

30
01/2013

Top Safety Pick dla modeli Mitsubishi ASX I LANCER

kategorie: BEZPIECZEŃSTWO

Eksperci z instytutu Insurance Institute for Highway Safety (IIHS) zaliczyli dwa modele z rocznika 2013 dostępne w salonach Mitsubishi Motors North America (MMNA) do grona najbezpieczniejszych pojazdów oferowanych na rynku amerykańskim. Mowa tu o funkcjonalnym i atrakcyjnym stylistycznie, kompaktowym, sportowym sedanie Mitsubishi Lancer oraz dynamicznym, kompaktowym crossoverze ASX.

czytaj więcej czytaj więcej

30
12/2012

Podsumowanie 2012 roku i plany na rok 2013

kategorie: GOSPODARKA, EKOLOGIA, BEZPIECZEŃSTWO

Zbliża się koniec 2012 roku, który jest dla polskiego oddziału Mitsubishi Motors okazją do podsumowania minionych miesięcy i zapowiedzi planów na 2013 rok.  W przyszłym roku w Polsce zadebiutuje Mitsubishi Outlander PHEV- pierwszy na świecie SUV 4x4 z hybrydowym napędem z doładowaniem zewnętrznym, znany crossover ASX po face liftingu, terenowy Pajero Sport oraz 2 miejskie samochody z segmentu B, opracowane na nowej, globalnej płycie podłogowej.

czytaj więcej czytaj więcej