Uczestnicy programu

Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o.
ul. Gottlieba Daimlera 1
(wjazd od Al. Jerozolimskich 178)
02-460 Warszawa

Oficjalny przedstawiciel niemieckiego koncernu Daimler AG w Polsce. Od połowy lat 90. jest na naszym rynku generalnym importerem samochodów osobowych, ciężarowych i autobusów marki Mercedes-Benz. W ofercie firmy znajdują się również samochody osobowe Smart, luksusowe auta Maybach, samochody użytkowe Mitsubishi Fuso i autobusy Setra (EvoBus).

Aktualności

27
11/2013

Finał kampanii społecznej „Inspekcje Fotelików”

kategorie: BEZPIECZEŃSTWO

Już w najbliższą sobotę każdy rodzic będzie mógł bez opłaty sprawdzić, czy fotelik jego pociechy jest odpowiednio dobrany i bezpiecznie przypięty. A przy okazji… wygrać weekend z Mercedesem Klasy A! A  wszystko to w ramach ogólnopolskiej kampanii „Inspekcje fotelików”. Swoich gościnnych progów kampanii użyczył diler firmowy Mercedes-Benz w Warszawie.

czytaj więcej czytaj więcej

21
05/2013

Zostań mistrzem instalatorów i wygraj Citana

kategorie: ZRÓWNOWAŻONY TRANSPORT

Do 19 września odbywać się będą eliminacje do Mistrzostw Polski Instalatorów, w których główną nagrodą jest Mercedes-Benz Citan. Głównego bohatera nie mogłoby zabraknąć na miejscu – najmniejszy „dostawczak” Mercedes-Benz będzie towarzyszył zmaganiom.

czytaj więcej czytaj więcej

21
05/2013

Robiąc zakupy możesz… wygrać Citana!

kategorie: ZRÓWNOWAŻONY TRANSPORT

Rozpoczęła się Wielka Bitwa o Mercedesa! W najnowszej akcji promocyjnej Mercedes-Benz, robiąc zakupy w dowolnym markecie OBI  można wygrać Citana. Każdy też może zapisać się na jazdę testową. Akcja trwa tylko do 27 czerwca br.

czytaj więcej czytaj więcej

21
05/2013

Sprinter z gwarancją na układ napędowy na 5 lat!

kategorie: BEZPIECZEŃSTWO

Sprinter jest modelem szczególnym. Przez lata obecności na rynku powoli zbliżał się do perfekcji, stając się jednocześnie sztandarowym modelem w segmencie dużych samochodów dostawczych. Producent jest tak pewny jego niezawodności, że zdecydował się udzielić mu gwarancji na układ napędowy na 5 lat! A to jeszcze nie wszystko…

czytaj więcej czytaj więcej