Uczestnicy programu

Mazda Motor Logistics Europe.
Sp.z o.o. oddział w Polsce
Ul. Iłżecka 24
02-135 Warszawa

Oficjalny przedstawiciel japońskiej marki Mazda. Na polskim rynku istnieje od 2008 roku. W ofercie marki znajdują się samochody osobowe, w tym także użytkowe z homologacją ciężarową.

Aktualności

08
12/2010

Mazda stawia na ekologię w procesie produkcyjnym

kategorie: EKOLOGIA

Mazda zaangażowała się w długofalowy program rozwoju technologii pod hasłem „Odpowiedzialny Zoom-Zoom” i wspiera proekologiczne rozwiązania. Chodzi nie tylko o zbiór wytycznych w zakresie rozwoju technologii pozwalających produkować samochody, zapewniające wysoki komfort jazdy oraz doskonałe wyniki w zakresie ochrony środowiska i bezpieczeństwa. 

czytaj więcej czytaj więcej

17
11/2010

Nowa Mazda 5 nagrodzona w plebiscycie Złota Kierownica 2010

Podczas uroczystej gali, która odbyła się 26 października br. w Warszawie, redakcja magazynu Auto Świat ogłosiła wyniki drugiej edycji plebiscytu Złota Kierownica. Zwyciężyło w nim sześć samochodów, premierowo zaprezentowanych w tym roku, które zebrały w swoich kategoriach najwięcej głosów czytelników. Najnowszy model w gamie Mazdy, Mazda5, zwyciężyła w kategorii „auta klasy van”. Statuetkę z rąk Stanisława Sewastianowicza, redaktora naczelnego tygodnika Auto Świat, odebrali szefowie Mazda Motor Poland: Masaharu Kondo i Łukasz Paździor..

czytaj więcej czytaj więcej

17
11/2010

Mazda3 nagrodzona Laurem Konsumenta w kategorii „Odkrycie roku 2010”

Mazda3 zdobyła tytuł ODKRYCIE ROKU 2010 w 6. edycji programu Laur Konsumenta. Kategoria „Odkrycie Roku” stworzona została z myślą o markach nowych, innowacyjnych i wyróżniających się na rynku.

czytaj więcej czytaj więcej