Uczestnicy programu

21
06/2011

MAN dostarczy 46 autobusów dla zakładów komunikacyjnych obsługujących liniowe połączenia wokół Moskwy

kategorie: GOSPODARKA, ZRÓWNOWAŻONY TRANSPORT

Ekonomiczne autobusy dalekobieżne MAN Lion’s Regio C zapewniają pasażerom dużo miejsca i komfortową jazdę.

Moskiewskie zakłady komunikacyjne Mostransavto zamierzają oprzeć swoją flotę autobusów dalekobieżnych na pojazdach MAN Lion’s Regio C. W maju zrealizowano zamówienie zakładów Mostransavto, obejmujące w sumie 46 autobusów MAN Lion’s Regio C. Autobus o długości 13,01 metra posiada 59 miejsc siedzących oraz zapewnia pasażerom wysoki komfort jazdy i maksymalne bezpieczeństwo. Ważnym atutem jest także atrakcyjna cena i ciekawe wzornictwo modelu. Autobusy są wyposażone w sześciocylindrowy silnik wysokoprężny o mocy 228 kW (310 KM) z katalizatorem MAN PM-Kats.

“Produkty firmy MAN zapewniają maksymalną efektywność i niezawodność oraz najwyższy standard w zakresie bezpieczeństwa i komfortu jazdy pasażerów. Nowa flota pojazdów umożliwi świadczenie usług transportu osobowego na najwyższym poziomie”, wyjaśnia Andrey Grishin, zastępca dyrektora generalnego transportu osobowego moskiewskich zakładów komunikacyjnych Mostransavto.

Mostransavto obsługuje transport osobowy na obszarze, który pod względem wielkości i liczby mieszkańców można porównać z Bawarią. Flota zakładów liczy aktualnie 6000 autobusów o długości powyżej 12 metrów.

Firma MAN Truck & Bus od trzech lat jest na rynku rosyjskim wiodącym importerem w segmencie autobusów o długości powyżej 12 metrów. W ubiegłym roku MAN dostarczył do Rosji w sumie 152 autobusy turystyczne i dalekobieżne. W bieżącym roku planowane jest podwojenie tej sprzedaży.

Szczegółowe informacje:

www.mantruckandbus.com/presse

www.blog.consistently-efficient.com

Program efektywnego transportu firmy MAN Truck & Bus

Natężenie transportu i ruchu na drogach europejskich stale wzrasta. Równocześnie, ze względu na kurczące się zasoby energii, transport staje się coraz droższy. Firma MAN Truck & Bus wnosi, jako jeden z wiodących na świecie producentów pojazdów ciężarowych i autobusów, istotny wkład w stałą poprawę sprawności transportu. W tym zakresie opracowany został program redukcji całkowitych kosztów eksploatacji (Total Costs of Ownership). Efektywny transport w połączeniu z technologią, serwisem, komfortem pracy kierowcy i future expertise jest plusem dla środowiska i wartością dodaną dla klienta.

Pełna lista aktualności Pełna lista aktualności