Uczestnicy programu

Iveco Poland Sp. z o.o.
Al. Wyścigowa 6
02-681 Warszawa

tel. (22) 578-4300
fax. (22) 578-4318

http://www.iveco.pl

Oficjalny przedstawiciel marki Iveco w Polsce. W ofercie firmy znajdują się lekkie i ciężkie samochody przemysłowe Iveco (od 2,8 t do 16 t i więcej dopuszczalnej masy całkowitej), jak również ciężkie pojazdy pozadrogowe z gamy Stralis i Trakker, przeznaczone do użytku na placach budowy, samochody wojskowe, dla straży pożarnej i obrony cywilnej.

Aktualności

21
03/2013

Nowy obiekt Iveco na mapie Polski

kategorie: GOSPODARKA, ZRÓWNOWAŻONY TRANSPORT

Iveco Poland stale rozwija sieć dealerską,  na mapie Polski przybył kolejny punkt Iveco. REMO-CAR Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się firma, która dołączyła do sieci dealerskiej Iveco w Polsce. Obejmuje swoim zasięgiem województwo mazowieckie.

czytaj więcej czytaj więcej

11
03/2013

Iveco zdobyło pierwsze większe zamówienie na model Crossway Low Entry Euro VI od przedsiębiorstwa De Lijn z Belgii

kategorie: GOSPODARKA, ZRÓWNOWAŻONY TRANSPORT, EKOLOGIA

Iveco wygrało rekordowy przetarg zorganizowany przez flamandzkiego operatora transportu publicznego De Lijn w Belgii. Dostawa 160 autobusów typu Crossway Low Entry Euro VI rozpocznie się w pierwszych miesiącach 2014 r.

czytaj więcej czytaj więcej

11
03/2013

Nowy obiekt IVECO na Opolszczyźnie

kategorie: GOSPODARKA, ZRÓWNOWAŻONY TRANSPORT

Założenie ciągłego rozwoju marki IVECO Poland zaowocowało otwarciem kolejnego punktu dealerskiego. SILTRUCK SP. z o.o. to prężnie rozwijająca się firma w sieci dealerskiej IVECO w Polsce. Obejmuje swoim zasięgiem część województwa śląskiego i województwo opolskie.

czytaj więcej czytaj więcej

15
02/2013

Iveco gotowe do udziału w targach Bauma 2013

kategorie: EKOLOGIA, ZRÓWNOWAŻONY TRANSPORT

Na 30. międzynarodowych targach Bauma 2013 firma Iveco zaprezentuje pełny asortyment pojazdów terenowych. Bauma to jedne z największych na świecie targów pojazdów, maszyn budowlanych i górniczych oraz akcesoriów i materiałów. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 15-21 kwietnia w Monachium. Stoisko marki Iveco będzie mieścić się na obszarze wystawienniczym pojazdów firmy Fiat Industrial o powierzchni 2500 metrów kwadratowych.

czytaj więcej czytaj więcej