Uczestnicy programu

Iveco Poland Sp. z o.o.
Al. Wyścigowa 6
02-681 Warszawa

tel. (22) 578-4300
fax. (22) 578-4318

http://www.iveco.pl

Oficjalny przedstawiciel marki Iveco w Polsce. W ofercie firmy znajdują się lekkie i ciężkie samochody przemysłowe Iveco (od 2,8 t do 16 t i więcej dopuszczalnej masy całkowitej), jak również ciężkie pojazdy pozadrogowe z gamy Stralis i Trakker, przeznaczone do użytku na placach budowy, samochody wojskowe, dla straży pożarnej i obrony cywilnej.

Aktualności

09
08/2012

Iveco i FPT Industrial prezentują układ selektywnej redukcji katalitycznej o dużej skuteczności dla wydajnego i ekologicznego transportu

kategorie: ZRÓWNOWAŻONY TRANSPORT, EKOLOGIA

Na forum technologii w Turynie, Iveco i FPT Industrial zaprezentowały własną technologię – jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie spełniające wymagania normy emisji spalin Euro VI, ogłoszonej w ubiegłym roku oraz swoje plany dotyczące zaspokojenia przyszłego zapotrzebowania klientów na zmniejszone zużycie paliwa i niższe koszty eksploatacji pojazdów.

czytaj więcej czytaj więcej

09
08/2012

IVECO wspiera Motoserce

kategorie: INNE

„Motoserce” to cykliczna ogólnopolska akcja zbiórki krwi organizowana przez motocyklistów zrzeszonych przy Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych. Głównymi partnerami są Polski Czerwony Krzyż i Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Kongres chce zwrócić uwagę na problem braku krwi w polskich szpitalach. Akcja dedykowana jest w szczególności dzieciom, dlatego zbiórkom krwi towarzyszy wiele atrakcji: występy zespołów dziecięcych, liczne konkursy dla najmłodszych, pokazy ratownictwa, pokazy motocyklowe, koncerty.

czytaj więcej czytaj więcej

24
06/2012

Iveco: rekordowe zamówienie na autobusy hybrydowe

kategorie: EKOLOGIA, ZRÓWNOWAŻONY TRANSPORT, GOSPODARKA

Iveco otrzymała rekordowe zamówienie na autobusy hybrydowe napędzane silnikiem Diesla i elektrycznym: francuskie miasto Dijon podpisało największe w Europie pojedyncze zamówienie na autobusy hybrydowe obejmujące 102 pojazdy, w tym 41 autobusów standardowych oraz 61 przegubowych.

czytaj więcej czytaj więcej

24
06/2012

Stralis LNG Natural Power w Amsterdamie

kategorie: EKOLOGIA

Iveco, spółka z Grupy Fiat Industrial, zaprezentowała na wystawie “Bedrijfsauto 2012”, zorganizowanej w centrum wystawienniczym RAI w Amsterdamie, nowy pojazd Stralis LNG (Liquefied Natural Gas).

czytaj więcej czytaj więcej