Uczestnicy programu

Iveco Poland Sp. z o.o.
Al. Wyścigowa 6
02-681 Warszawa

tel. (22) 578-4300
fax. (22) 578-4318

http://www.iveco.pl

Oficjalny przedstawiciel marki Iveco w Polsce. W ofercie firmy znajdują się lekkie i ciężkie samochody przemysłowe Iveco (od 2,8 t do 16 t i więcej dopuszczalnej masy całkowitej), jak również ciężkie pojazdy pozadrogowe z gamy Stralis i Trakker, przeznaczone do użytku na placach budowy, samochody wojskowe, dla straży pożarnej i obrony cywilnej.

Aktualności

20
12/2013

IVECO – niezawodny partner w biznesie

kategorie: GOSPODARKA, ZRÓWNOWAŻONY TRANSPORT, EKOLOGIA, BEZPIECZEŃSTWO

W lipcu ub. roku firma Korner z Radomska zakupiła partię 40 ciągników siodłowych IVECO. Dziś pojazdy te mają już na liczniku po kilkadziesiąt tysięcy kilometrów i w opinii właściciela sprawują się doskonale.

czytaj więcej czytaj więcej

20
12/2013

Stralis Hi-Way i HI-eSCR: TÜV potwierdza zmniejszenie zużycia paliwa o 2,33%

kategorie: EKOLOGIA

Kolejna weryfikacja efektywności innowacyjnej technologii opatentowanej przez FPT Industrial

czytaj więcej czytaj więcej

27
11/2013

Iveco Stralis LNG otrzymuje Europejską Nagrodę za Zrównoważony Rozwój w Transporcie

kategorie: ZRÓWNOWAŻONY TRANSPORT, GOSPODARKA, EKOLOGIA

Dzięki modelowi Stralis LNG (wersja na skroplony gaz ziemny) firma Iveco otrzymała „Europäischen Transportpreis für Nachhaltigkeit", czyli Europejską Nagrodę za Zrównoważony Rozwój w Transporcie. Decyzję o przyznaniu nagrody podjęło wysoce profesjonalne jury, złożone z przedstawicieli branży transportowej, Niemieckiego Stowarzyszenia Branży Motoryzacyjnej (VDA), mediów oraz instytucji naukowych i niemieckich instytucji państwowych.

czytaj więcej czytaj więcej

17
09/2013

IVECO dla Poczty Polskiej

kategorie: ZRÓWNOWAŻONY TRANSPORT, GOSPODARKA

Od czerwca br. Fraikin Polska realizuje dostawy pojazdów użytkowych dla największego operatora usług pocztowych – Poczty Polskiej SA. Dostarczanie pojazdów odbywa się w oparciu o kolejny już wygrany przez Fraikin Polska przetarg.  Na dostawcę pojazdów Fraikin Polska wybrała zaufanego producenta pojazdów - IVECO – jako przykład nowoczesności, niezawodności i wysokiej jakości.

czytaj więcej czytaj więcej