Uczestnicy programu

02
07/2012

ISUZU D-MAX: Pick-up o całkowicie nowym obliczu

kategorie: EKOLOGIA

Oszałamiające osiągi, agresywna, muskularna sylwetka, wnętrze, któremu nie można się oprzeć, a do tego niezwykle ekonomiczny silnik diesla.

Najnowszy Isuzu D-Max jest jednym z najbardziej zaawansowanych projektów w historii ISUZU - najstarszego japońskiego producenta samochodów. Po świecie jeździ ponad 6 milionów egzemplarzy jego poprzedników, które zapewniły firmie Isuzu reputację leadera, wśród dostawców praktycznych, wytrzymałych i niezawodnych samochodów typu pick-up. Isuzu D-Max czerpie to, co najlepsze z poprzednich modeli, ale jest jeszcze bardziej zaawansowany technologicznie.

Nowy Isuzu D-Max zwraca uwagę imponującą, muskularną sylwetką nadwozia, o sportowym charakterze, która podkreśla jego wyjątkowe możliwości. Sprawdza się doskonale nie tylko do zadań specjalnych, jak jazda w wymagającym, błotnistym i grząskim  terenie, ale i podczas bardziej przyziemnych zadań – jak przewożenie ładunków czy holowanie przyczep. Kierowca i pasażerowie poczują się niezwykle komfortowo w przestronnym wnętrzu, o bardzo starannych wykończeniach. Isuzu stawia nie tylko na wygodę i przestrzeń, ale również na najwyższej klasy wyposażenie, dostępne w standardzie.

Isuzu, jako światowy leader w produkcji i opracowywaniu technologii silników diesla, zadbał by pod maską D-Max znalazł się najnowszej generacji silnik wysokoprężny, który zapewni znaczne ograniczenie emisji spalin i wydatnie zmniejszy zużycie paliwa. Jednocześnie gwarantuje efektywne wykorzystanie mocy i dostępność momentu w szerokim zakresie obrotów.

Jacek Witkowski, dyrektor generalny Isuzu Automotive Polska:

„- Całkowicie nowy Isuzu D-Max, jako owoc zakrojonego na szeroką skalę programu rozwojowego, bogatego know-how oraz doświadczeń zdobytych w ponad 100 krajach, stanowi niezwykle atrakcyjny i wszechstronny produkt, który tak jak w przeszłości, tak i teraz z całą pewnością zaspokoi nieustannie rosnące wymagania użytkowników na całym świecie. Ten nowy model odniósł już ogromny sukces handlowy w wielu krajach, np.: w Tajlandii, gdzie ocenia się, że rynek w segmencie pick-upów urośnie w tym roku do 400 tysięcy sztuk. W ciągu pierwszych trzech dni od premiery Klienci złożyli zamówienia aż na 15 tysięcy sztuk Isuzu D-Max! Nie ma już dziś wątpliwości, że model ten wzmocni jeszcze bardziej renomę Isuzu jako światowego specjalisty od samochodów typu pick-up. Bardzo się cieszę, że nowy Isuzu D-Max pojawi się w Polsce już od czerwca i będzie dostępny w sieci sprzedaży stworzonej w oparciu o najlepszych Dealerów w kraju.”

 Sieć Isuzu nieustannie się rozwija i aktualnie liczy 25 punktów.

     
           
         

Pełna lista aktualności Pełna lista aktualności