Uczestnicy programu

Honda Poland Sp. z o.o.
ul. Puławska 381
02-801 Warszawa

tel.: +48 22 545 75 00

http://www.honda.pl

Oficjalny importer samochodów osobowych i motocykli japońskiej marki Honda. Działa na polskim rynku od 1993 roku. W ofercie firmy poza samochodami i jednośladami znajdują się również quady, maszyny i urządzenia ogrodnicze, motopompy i odśnieżarki.

Aktualności

23
11/2010

LKAS – Lane Keep Assist System / System utrzymywania na pasie ruchu

kategorie: BEZPIECZEŃSTWO

System utrzymywania na pasie ruchu LKAS identyfikuje linie poziome ograniczające pas ruchu pojazdu, przetwarzając informacje dostarczane przez kamerę zamontowaną za przednią szybą.

czytaj więcej czytaj więcej

23
11/2010

CMBS – Collision Mitigation Braking System / niezależny system ograniczający skutki kolizji

kategorie: BEZPIECZEŃSTWO

System ograniczający skutki kolizji CMBS został specjalnie zaprojektowany po to, aby ostrzec kierowcę o grożącej kolizji lub - jeśli ta jest nieunikniona - zredukować siłę zderzenia.

czytaj więcej czytaj więcej

23
11/2010

ACC - Adaptive Cruise Control / tempomat adaptacyjny

kategorie: BEZPIECZEŃSTWO

ACC wykorzystuje informacje przesyłane z czujnika radarowego zamontowanego za osłoną chłodnicy, aby określić odległość od poprzedzającego pojazdu.

czytaj więcej czytaj więcej

18
11/2010

Bezpieczeństwo jazdy – nowoczesne technologie

kategorie: JAKOŚĆ, BEZPIECZEŃSTWO

Honda i bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo dla wszystkich

Dla Hondy bezpieczeństwo to nie tylko ochrona kierowców i motocyklistów, którzy prowadzą pojazdy naszej marki. To także zapewnienie ochrony rowerzystom, pieszym oraz innym użytkownikom dróg. Dlatego tworzone przez nas samochody i motocykle wyposażone są w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne z zakresu bezpieczeństwa. Chcemy zadbać o wszystkich, bo bezpieczeństwo nie może być dostępne tylko dla wybranych.

czytaj więcej czytaj więcej