Uczestnicy programu

Ford Polska Sp. z o.o.
ul. Taśmowa 7
02-677 Warszawa

tel: 0-22 608 67 00
fax: 0-22 608 68 19

http://www.ford.com.pl

Oficjalny przedstawiciel i importer samochodów marki Ford. W ofercie firmy znajdują się samochody osobowe i dostawcze. W 2008 roku firma uruchomiła produkcję modelu Ford Ka w fabryce w Tychach.

Aktualności

30
11/2010

Nowe modele Ford Econetic umożliwiają dalsze zmniejszenie zużycia paliwa i emisji dwutlenku węgla

kategorie: EKOLOGIA

  • Nowy model Ford Mondeo ECOnetic z emisją CO2 na poziomie 115 g/km.
  • Ford Ka będzie wyposażony standardowo w system Ford Auto-Start-Stop: emisja CO2 w wersji TDCi wynosi 109 g/km.
  • Ford na dobrej drodze do przekroczenia swojego celu redukcji emisji CO2 z nowych pojazdów do 2020 r. o 30 procent w porównaniu z rokiem modelowym 2006.

czytaj więcej czytaj więcej

30
11/2010

Wkrótce wprowadzenie na rynek ekscytującego nowego Forda Focus

kategorie: BEZPIECZEŃSTWO, EKOLOGIA

  • Trzy wersje nadwozia ekscytującej globalnej gamy Forda Focus po raz pierwszy razem na Salonie Samochodowym Paryż 2010
  • Sportowy 5-drzwiowy hatchback, elegancki 4-drzwiowy sedan i stylowe 5-drzwiowe kombi w centrum uwagi na stoisku Forda w Paryżu
  • Nowy Ford Focus łączy dynamiczny wygląd i wyjątkowy wachlarz inteligentnych nowych rozwiązań technicznych z wysoką jakością wykonania, wyjątkowym poziomem bezpieczeństwa pasażerów i dalszymi udoskonaleniami poprawiającymi wysoko cenioną jakość jazdy

czytaj więcej czytaj więcej

30
11/2010

Nowy Ford Focus wprowadza zaawansowane rozwiązania technologiczne na miarę potrzeb globalnego klienta

kategorie: BEZPIECZEŃSTWO

Genewa, 2 marca, 2010 r.  Wprowadzana obecnie na rynek przez Ford Motor Company nowa generacja samochodów kompaktowych otwiera przed nabywcami szeroki wybór najnowszych rozwiązań technologicznych oraz nowoczesnego wyposażenia, oferowanych w dostępnych cenach. Nowe modele charakteryzuje także ogromna staranność wykonania i jeszcze niższe zużycie paliwa. Niezależnie od tych atutów, Ford Focus nadal pozostaje niekwestionowanym punktem odniesienia w segmencie samochodów kompaktowych pod względem jakości jazdy.

czytaj więcej czytaj więcej

30
11/2010

Ford Mondeo - inteligentne technologie – bezpieczeństwo i wygoda

kategorie: BEZPIECZEŃSTWO

Odnowiony Ford Mondeo stanowi, po Fordach S-MAX i Galaxy, ostatnie ogniwo, w naszym programie unowoczesniania oferty modelowej w segmencie samochodów średnich i dużych na rynku europejskim. Cieszymy się, że możemy ten tak chętnie kupowany model wprowadzić na rynek z wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami, które – obok typowej dla Forda Mondeo przyjemności z jazdy – zapewniają naszym klientom jeszcze większą pewność prowadzenia i możliwie najwyższy poziom komfortu. Niektóre z tych technologii są zupełną nowością, część z nich pojawiła się wcześniej w innych modelach Forda. W sumie tworzą godny polecenia pakiet, dzięki któremu odnowiony Ford Mondeo osiąga nowy poziom nowoczesnego wyrafinowania.”

Rolf Deges, główny inżynier Programu Ford Mondeo

czytaj więcej czytaj więcej