Uczestnicy programu

Fiat Auto Poland S.A.: Aktualności

25
06/2012

Mazda i Fiat ogłaszają program współpracy

kategorie: GOSPODARKA

Mazda Motor Corporation (Mazda) i Fiat Group Automobiles S.p.A. (Fiat) podpisały niewiążący list intencyjny dotyczący opracowania i produkcji nowego roadstera dla marek Mazda i Alfa Romeo, na bazie tylnonapędowej Mazdy MX-5 nowej generacji.

czytaj więcej czytaj więcej

16
11/2011

Lancia Thema i Fiat Freemont uzyskały 5 gwiazdek Euro NCAP, a Lancia Voyager otrzymała 4 gwiazdki

kategorie: BEZPIECZEŃSTWO

Lancia Thema i Fiat Freemont zdobyły pięć gwiazdek Euro NCAP, czyli maksymalną ocenę, którą ta niezależna organizacja przyznaje od 1997 roku w testach bezpieczeństwa samochodów. W czasie tej samej sesji testów, Lancia Voyager otrzymała cztery gwiazdki, ze wskazaniem na pięć, co oznacza znaczącą poprawę w stosunku do modelu testowanego w 2007 roku.

czytaj więcej czytaj więcej

16
09/2011

Raport CDP: Fiat wśród globalnych liderów w dziedzinie pokonywania zmian klimatycznych

kategorie: GOSPODARKA, EKOLOGIA

Po ostatnim, ponownym potwierdzeniu obecności spółki Fiat S.p.A. w światowym i europejskim indeksie zrównoważonego rozwoju Dow Jones, firma została także wpisana do indeksu Global 500Carbon Disclosure Leadership (CDLI) i indeksu Carbon Performance Leadership (CPLI), według raportu opublikowanego przez organizację typu non-profit Carbon Disclosure Project (CDP).

czytaj więcej czytaj więcej

08
03/2011

Fiat i Gucci przedstawiają 500 by Gucci: narodziny nowej ikony włoskiego design’u

kategorie: DZIEŃ KOBIET ;)

W roku, w którym przypada 150. rocznica zjednoczenia Włoch i 90. urodziny firmy Gucci, Gucci i Fiat mają przyjemność zaprezentować Fiata 500 by Gucci, serię specjalną kultowej „pięćsetki”, zaprojektowaną przez Fridę Giannini - Dyrektora Kreatywnego firmy Gucci we współpracy z Centro Stile Fiat.

czytaj więcej czytaj więcej

03
03/2011

Już czwarty rok z rzędu Fiat uzyskuje najlepszy wynik w Europie w zakresie redukcji emisji CO2

kategorie: EKOLOGIA

Już czwarty rok z rzędu marka Fiat może się pochwalić najniższą średnią wartością emisji CO2 w samochodach sprzedanych w Europie. W roku 2010, Fiat osiągnął średnią wartość emisji równą 123,1 g/km (4,7 g/km mniej w stosunku do średniej z roku 2009).

czytaj więcej czytaj więcej

03
03/2011

Nagroda brytyjskiej edycji TOP GEAR dla rewolucyjnego silnika TwinAir produkcji Fiat Powertrain

kategorie: EKOLOGIA

Redakcja brytyjskiej edycji popularnego miesięcznika motoryzacyjnego TOP GEAR nagrodziła silnik TwinAir, produkowany przez Fiat Powertrain tytułem SILNIK ROKU 2010.

czytaj więcej czytaj więcej