Uczestnicy programu

Citroën Polska Sp. z o.o.: Aktualności

31
08/2011

CITROËN DS5 otrzymuje 5 gwiazdek w testach Euro NCAP

kategorie: BEZPIECZEŃSTWO, EKOLOGIA

CITROËN DS5 otrzymuje 5 gwiazdek w testach Euro NCAP, uzyskując jednocześnie 97% punktów za systemy wspomagania. Najnowszy model z linii DS potwierdza tym samym swoje wzorcowe właściwości jezdne i bezpieczeństwo.

czytaj więcej czytaj więcej

15
06/2011

Citroën DS4 nagrodzony 5 gwiazdkami EURO NCAP

kategorie: BEZPIECZEŃSTWO

Citroën DS4 otrzymał 5 gwiazdek Euro NCAP, zdobywając 97% w zakresie systemów wspomagania prowadzenia. W ślad za Citroënem C5, Nowym C4 i DS3, model ten zdobył trofeum Euro NCAP Advanced, które potwierdza Créative Technologie Marki.

czytaj więcej czytaj więcej

17
11/2010

Nowy Citroën C4. Pozytywna energia!

kategorie: BEZPIECZEŃSTWO, EKOLOGIA

Jego sylwetka przykuwa wzrok, a jakość wykończenia zasługuje na uznanie. Zastosowane najnowsze technologie odpowiadają oczekiwaniom zarówno klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych. Nowy CITROËN C4 emanuje pozytywną energią. Podobnie jak nowy CITROËN C5 w roku 2008 i nowy CITROËN C3 w 2009, nowy CITROËN C4 po raz kolejny udowadnia innowacyjność Marki.

czytaj więcej czytaj więcej

17
11/2010

Rozwiązania ekologiczne w modelach Citroëna

kategorie: EKOLOGIA

W aktualnej gamie, większość jednostek HDi Citroena może poszczycić się proekologicznym logo Airdream, które zostało stworzone przez markę Citroën w 2007 r. ,a obecnie charakteryzuje samochody, które spełniają 3 kryteria, pozwalające na zaliczenie ich do grona produktów marki, spełniających najsurowsze normy w zakresie ochrony środowiska naturalnego :

czytaj więcej czytaj więcej

17
11/2010

Citroën C-ZERO: rozwiązanie w 100% elektryczne

kategorie: EKOLOGIA

Zero emisji CO2, zero zużycia paliwa, zero hałasu! CITROËN C-ZERO wzbogaca ofertę w kategorii małych samochodów z napędem elektrycznym. Ten niewielki samochód został opracowany po to, aby ułatwić poruszanie się w mieście: rozmiary, szybkie ładowanie oraz zasięg pozwalający na codzienne poruszanie się w środowisku miejskim, a wszystko to w ciszy pozwalającej zapomnieć o miejskim gwarze. Prawdziwe połączenie technologii i kreatywności, odpowiadające na wyzwania stawiane przez przyszłość!

czytaj więcej czytaj więcej