Co nowego w branży?

18
04/2013

Nissan i Gibson łączą siły tworząc warsztat lutniczy na kółkach na bazie modelu NV200

kategorie: GOSPODARKA, EKOLOGIA

Dwie firmy ze stanu Tennessee podjęły współpracę nad stworzeniem modelu Gibson/Nissan NV200 TM Compact Cargo, który został zaprezentowany podczas międzynarodowych targów motoryzacyjnych w Nowym Jorku.

czytaj więcej czytaj więcej

21
03/2013

Firmy Mitsubishi Motors i Nissan prezentują sylwetki wspólnie opracowanych samochodów segmentu mini przeznaczonych na japoński rynek

kategorie: EKOLOGIA, GOSPODARKA, BEZPIECZEŃSTWO

Firmy Mitsubishi Motors Corporation i Nissan Motor Co., Ltd. ogłosiły nazwy i zaprezentowały sylwetki nowych, wspólnie opracowanych samochodów segmentu mini przeznaczonych wyłącznie na rynek japoński. Sprzedaż nowych modeli o nazwie Mitsubishi eK Wagon i eK Custom oraz Nissan DAYZ i DAYZ Highway STAR, rozpocznie się w czerwcu 2013 roku.

czytaj więcej czytaj więcej

21
03/2013

Nowy obiekt Iveco na mapie Polski

kategorie: GOSPODARKA, ZRÓWNOWAŻONY TRANSPORT

Iveco Poland stale rozwija sieć dealerską,  na mapie Polski przybył kolejny punkt Iveco. REMO-CAR Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się firma, która dołączyła do sieci dealerskiej Iveco w Polsce. Obejmuje swoim zasięgiem województwo mazowieckie.

czytaj więcej czytaj więcej

21
03/2013

Nowy Nissan Leaf: następny rozdział

kategorie: EKOLOGIA, BEZPIECZEŃSTWO, GOSPODARKA

Podkreślając swoje zaangażowanie w tworzenie środków transportu o zerowym poziomie emisji, Nissan przygotowuje model LEAF z myślą o przyszłości...

czytaj więcej czytaj więcej

20
03/2013

Wyjątkowe inauguracyjne ceny dla Forestera 2.0 DIT

kategorie: EKOLOGIA

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem nowym Subaru Foresterem w wersji z silnikiem 2.0 DIT (o mocy 240 KM) Subaru Import Polska wspólnie z Autoryzowanymi Partnerami przy wsparciu Fuji Heavy Industries (FHI – producenta samochodów Subaru) podjęło decyzję o zastosowaniu wyjątkowych cen przy wprowadzeniu tego modelu na polski rynek.

czytaj więcej czytaj więcej

20
03/2013

Magnum dla Magtransu

kategorie: ZRÓWNOWAŻONY TRANSPORT, GOSPODARKA

5 lutego b.r. w kieleckim serwisie Renault Trucks prowadzonym przez firmę Tandem odbyło się przekazanie 10 ciągników siodłowych Renault Magnum jednemu z największych świętokrzyskich przewoźników – firmie Magtrans z Buska-Zdroju.

czytaj więcej czytaj więcej