Co nowego w branży?

20
01/2014

Nowe Audi A8 L Security – najlepsza ochrona pasażerów

kategorie: BEZPIECZEŃSTWO

  • Rozpoczęcie produkcji nowej opancerzonej wersji modelu A8
  • A8 L Security spełnia najwyższe wymagania w zakresie ochrony
  • Dwa najbardziej zaawansowane silniki do wyboru: V8 4.0 TFSI lub W12 FSI

czytaj więcej czytaj więcej

20
01/2014

Bezpieczeństwo pieszego na drodze

kategorie: BEZPIECZEŃSTWO

Według statystyk, w 2012 roku doszło do 10 309 wypadków z udziałem pieszych, w wypadkach tych zginęło 1 167 osób, a rannych zostało 9 945 osób. Wypadki z udziałem pieszych stanowią prawie 33% wszystkich wypadków na polskich drogach.

czytaj więcej czytaj więcej

20
12/2013

Akcesoria zimowe. Bądź przygotowany na nieoczekiwane!

kategorie: BEZPIECZEŃSTWO

Zwykły wyjazd do niedalekich miejscowości może w wyniku zmiany warunków atmosferycznych zmienić się w wielogodzinną szkołę przetrwania. Szczególnie zimą, gdy dopadnie nas śnieżyca lub utkniemy zablokowani na oblodzonej drodze. Warto więc się przygotować i doposażyć samochód na różne ewentualności, szczególnie w okresie jesienno-zimowym.

czytaj więcej czytaj więcej

20
12/2013

Laserowe światła nowego Audi R18 e-tron quattro

kategorie: BEZPIECZEŃSTWO, GOSPODARKA

  • W samochodach startujących w wyścigu w Le Mans, Audi zastosuje nowe rozwiązanie techniczne związane z oświetleniem
  • Zwycięstwa w wyścigach WEC celem firmy na rok 2014
  • Prof. dr Ulrich Hackenberg, członek zarządu Audi AG ds. rozwoju technicznego mówi: „Sport motorowy wzmacnia naszą dobrą passę“
  • Dr Wolfgang Ullrich, szef Audi-Motorsport zauważa: „Czeka nas rok pełen wyzwań.“

czytaj więcej czytaj więcej

20
12/2013

Bilans jednego roku: dwa tuziny nagród dla nowego Golfa

kategorie: GOSPODARKA, BEZPIECZEŃSTWO, EKOLOGIA

Golf także w siódmej generacji pisze kolejny rozdział historii sukcesów i zachwyca zarówno klientów, jak i specjalistyczną prasę. W minionych dwunastu miesiącach Golf otrzymał dwa tuziny prestiżowych wyróżnień. Został wybrany między innymi „Car of the Year 2013” oraz „World Car of the Year 2013”. Także w Japonii nowy Golf okazał się lepszy od konkurentów i jako pierwszy importowany samochód w 34-letniej historii plebiscytu został „Car of the Year 2013/2014 Japan”. Kolejne wyróżnienia to między innymi „Złota Kierownica 2013”, „Auto Trophy”, „Auto der Vernunft” („Samochód rozsądku”) oraz „Die besten Autos 2013” („Najlepsze samochody 2013”). Prof. dr Martin Winterkorn, Prezes Zarządu Volkswagen AG, podsumował sukcesy Golfa: „Golf jest i pozostanie najważniejszym modelem i siłą napędową marki Volkswagen.”

czytaj więcej czytaj więcej

27
11/2013

Finał kampanii społecznej „Inspekcje Fotelików”

kategorie: BEZPIECZEŃSTWO

Już w najbliższą sobotę każdy rodzic będzie mógł bez opłaty sprawdzić, czy fotelik jego pociechy jest odpowiednio dobrany i bezpiecznie przypięty. A przy okazji… wygrać weekend z Mercedesem Klasy A! A  wszystko to w ramach ogólnopolskiej kampanii „Inspekcje fotelików”. Swoich gościnnych progów kampanii użyczył diler firmowy Mercedes-Benz w Warszawie.

czytaj więcej czytaj więcej