Aktualności

Przyjazna motoryzacja: Aktualności

03
05/2012

FLEET DERBY 2012. Relacja.

Ponad 100 samochodów w jazdach testowych, niemal 1000 odwiedzających gości, liczne ekspozycje i wystawcy flotowi, odcinek rajdu Barbórka w rękach fleet managerów, wybór najlepszych samochodów flotowych roku oraz produktów i usług flotowych roku, premiery i pokazy. To tylko zarys tego, co działo się w ramach bezprecedensowego święta flotowego – FLEET DERBY. Całe wydarzenie odbywało się w dniach 18-19 kwietnia br. na Torze Wyścigów Konnych Służewiec - usytuowanym na terenie 138-hektarowej enklawy zieleni w sercu Warszawy, miejscu przesiąkniętym duchem rywalizacji i wielkich emocji.

czytaj więcej czytaj więcej

03
05/2012

Szkolny Klub Bezpieczeństwa z Rybnika zwycięzcą ogólnopolskiego konkursu Renault

kategorie: BEZPIECZEŃSTWO

Członkowie Szkolnego Klubu Bezpieczeństwa „Pancernik” ze Szkoły Podstawowej nr 12 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego zwyciężyli w ogólnopolskim konkursie „Twój pomysł, Twoja inicjatywa”. Nagroda główna – kilkudniowy wyjazd do Francji – została przyznana podczas krajowego finału konkursu 17 kwietnia 2012 w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Akcja jest elementem 12. edycji programu edukacyjnego Renault „Bezpieczeństwo i mobilność dla wszystkich”.

czytaj więcej czytaj więcej

15
04/2012

Plebiscyt Fleet Derby 2012

Do 13 kwietnia br. potrwa głosowanie internetowe na najlepszy produkt flotowy oraz usługę flotową w ramach plebiscytu Fleet Derby 2012. W 14 kategoriach zostało już zgłoszonych ponad 50 produktów i usług. Rozstrzygnięcie plebiscytu odbędzie się  19 kwietnia 2012r. na Torze Służewiec w Warszawie.

czytaj więcej czytaj więcej

09
04/2012

Carpooling na Wielkanoc – bezpiecznie do celu

kategorie: GOSPODARKA, EKOLOGIA

Okres Wielkanocy to czas wielu wyjazdów: jedni potrzebują transportu, by wrócić do bliskich do domu, inni odwrotnie: jadą do swoich rodzin w Polskę. Oszczędnym i wygodnym sposobem dotarcia na miejsce jest umówienie się na wspólny przejazd. Użytkownicy serwisu carpooling.pl mogą skorzystać z udoskonalonego systemu rezerwacji miejsc i ocen. Dzięki niemu na Wielkanoc każdy zapewni sobie wygodne miejsce w samochodzie i bezpiecznie dotrze do celu.

czytaj więcej czytaj więcej

02
02/2012

Ekologia w natarciu

kategorie: EKOLOGIA

Kiedyś było pięknie – nikogo nie interesowało, ile samochód pali, jaką pojemność ma jego silnik, czy ile gramów CO2 na kilometr wydala. Przejmowano się osiągami, wyglądem, mocą, właściwościami jezdnymi, często też notą dźwięku wydechu. Dziś natomiast czasy się zmieniły. Przejrzyjmy ofertę samochodów hybrydowych i elektrycznych, dostępnych na polskim rynku.

czytaj więcej czytaj więcej

13
12/2011

"Synergia w imię rozwoju" - echa konferencji + galeria

kategorie: EKOLOGIA, GOSPODARKA

No i po konferencji... Ale jej koniec, dla nas jest dopiero początkiem. Razem z gośćmi konferencji wypracowaliśmy pięć najważniejszych postulatów, na rzecz których będziemy mocno działać i lobbować. Będziemy walczyć o: silny rynek wewnętrzny, podatek ekologiczny, lepszy system kontroli pojazdów oraz system złomowania oraz o to, aby Polacy mogli jeździć nowymi autami, Liczymy na Wasze wsparcie!

czytaj więcej czytaj więcej