Aktualności

Przyjazna motoryzacja: Aktualności

18
09/2012

Międzynarodowy ekspert flotowy w Polsce. Ralph Ruckgaber przyjeżdża do Wrocławia!

Na specjalne zaproszenie miesięcznika FLEET - 22 października 2012 - przyleci do Wrocławia lider branży flotowej i ekspert w zarządzaniu międzynarodową flotą samochodową – Pan Ralph Ruckgaber.

czytaj więcej czytaj więcej

11
09/2012

PZPM świętuje jubileusz dwudziestolecia działalności

W czwartek 6 września br., odbyły się oficjalne obchody jubileuszu dwudziestolecia Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego, największej krajowej organizacji zrzeszającej producentów i przedstawicieli producentów pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusów, motocykli i skuterów oraz nadwozi, zabudów i podzespołów.

czytaj więcej czytaj więcej

06
09/2012

Raport Branży Motoryzacyjnej 2012

Raport przygotowany przez Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego, ekspertów z Baker & McKenzie, CMS Cameron McKenna i firmy doradczej KPMG przedstawia stan i perspektywy branży motoryzacyjnej w Polsce.

czytaj więcej czytaj więcej

04
09/2012

IV Forum Logistyki Polski Wschodniej - nowe informacje

Tegoroczne wydarzenie realizowane będzie się w konwencji trzech równoległych konferencji tematycznych.

czytaj więcej czytaj więcej

15
08/2012

IV Forum Logistyki Polski Wschodniej

Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego objął patronatem merytorycznym już po raz drugi IV FORUM LOGISTYKI POLSKI WSCHODNIEJ, planowane na 8-9 października 2012 w Lublinie.

czytaj więcej czytaj więcej

09
08/2012

Przyjazna motoryzacja i kampania "Ja, Motocyklista"

kategorie: BEZPIECZEŃSTWO

Przyjazna motoryzacja aktywnie włącza się do kampanii społecznej "Ja, Motocyklista". W lipcu ruszyła wspierana przez PZPM kampania społeczna "Ja, Motocyklista" przygotowana przez fundację "Jednym Śladem". Akcja ma na celu nawiązanie dialogu między użytkownikami dróg korzystającymi z różnych środków transportu, zbudowanie wzajemnego szacunku i sympatii.

czytaj więcej czytaj więcej